Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Минфин утвердил перевод Таксономии финансовой отчетности по МСФО

Приказ Минфина, которым утвержден перевод Таксономии финансовой отчетности по МСФО, вступил в силу с 1 января 2019 года

Нагадаємо, що з 01.01.2018 р. набрали чинності зміни до Закону про бухоблік, внесені Законом №2164. Оновленою статтею 1 Закону про бухоблік передбачено затвердження органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері бухобліку, таксономії фінансової звітності. Це склад статей і показників фінансової звітності та її елементів, які підлягають розкриттю. Про це ми розповідали, наприклад, тут та тут.

З метою реалізації цих норм Міністерство фінансів наказом від 07.12.2018 р. №983 затвердило переклад Таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності, випущеної Фондом міжнародних стандартів фінансової звітності (м. Лондон, Велика Британія). Наказ набрав чинності з 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, що згідно з  ч. 1 ст. 12-1 Закону про бухоблік фінзвітність та консолідовану фінансову звітність за МСФЗ мають складати: 

  • підприємства, що становлять суспільний інтерес,
  • публічні акціонерні товариства,
  • суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях,
  • підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається КМУ.

Першим звітним періодом, за який підприємства, що зобов’язані застосовувати міжнародні стандарти, мають подати фінансову звітність на підставі таксономії за міжнародними стандартами в електронній формі, буде 2019 рік.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
МСФО , Финансовая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 4

Новости по теме

Консультации по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +