Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

Выходные в октябре - 2021: когда и сколько будем отдыхать?

В октябре будем иметь 20 рабочих дней и 11 выходных. Из них четыре выходных дня подряд - с 14 по 17 октября, с отработкой в ​​субботу, 23 октября

14 жовтня в Україні є державним святом та неробочим днем – День захисників і захисниць України. Нагадаємо, що встановлене воно Указом Президента №806/2014 та водночас ним же скасовано День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого. 

Цього року 14 жовтня припадає на четвер. Згідно з розпорядженням №1191-р Кабмін рекомендує для раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування Дня захисника перенести для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, робочий день з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

У такому разі будемо мати чотири вихідні дні поспіль – з 14 по 17 жовтня, з відпрацюванням у суботу 23 жовтня.

Загалом у жовтні 31 календарний день, з них 20 робочих днів та 11 неробочих.

Норма робочого часу:

  • при 40-годинному робочому тижні – 159,0;
  • при 36-годинному робочому тижні – 144,0;
  • при 24-годинному робочому тижні – 96,0.

Порядок розрахунку норми тривалості робочого часу на підприємстві у 2021 році можна переглянути тут >>>

Щодо роботи банків, то дні роботи банківської системи переносяться з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня. Про це читайте тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Общество , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме