Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Зеленский анонсировал экономический паспорт украинца

По словам Зеленского, на основании экономического паспорта по достижении совершеннолетия дети смогут использовать деньги для получения образования в Украине

Президент України Володимир Зелеленський пропонує спрямувати кошти від використання українських надр на освіту дітей. Кошти на персональних рахунках.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Зеленського під час послання до Ради, яке транслювалося в Youtube.

"Кошти за використання українських надр будуть накопичуватися на особистих рахунках дітей громадян України", - сказав він.

Він повідомив, що це кошти від прийнятого законопроекту 5600. "До 10 грудня я вношу законопроект про економічний паспорт українця", - зазначив президент.

За його словами, після досягнення повноліття діти зможуть використовувати ці гроші для отримання освіти в Україні.

 

Від редакції: Нагадаємо, Верховна рада 30 листопада прийняла закон про збільшенні ставок податків, акцизів та інших платежів до державного бюджету. Законопроєкт №5600 стосується як підприємств, так громадян України. Але поки його підписання заблоковано через появу проєкту постанови про його скасування. Про це ми писали тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , Обучение

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме