Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Умови виписки з лікарні пацієнтів з COVID-19: роз'яснює МОЗ

У МОЗ розповіли про нові правила виписки хворих на коронавірус пацієнтів з лікарні

«РБК-Україна» повідомляє, що у МОЗі розповіли про нові правила виписки хворих на коронавірус пацієнтів з лікарні. Відповідні зміни внесли в стандарти лікування хворих на COVID-19.

Про це на брифінгу повідомила перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов'як.

Вона зазначила, що, згідно з наказом про внесення змін до стандартів лікування, рішення про виписку приймає особистий лікар «на підставі зменшення клінічних ознак захворювання зі стійкою тенденцією до нормалізації лабораторних показників».

Заступниця міністра пояснила, що відсутність клініко-лабораторних ознак активного інфекційного процесу визначається методом ПЛР. Якщо активний інфекційний процес відсутній, хворий може бути виписаний додому на самоізоляцію та для продовження лікування лікарем первинної медичної допомоги.

Пацієнт, який потребує кисневої підтримки може бути виписаний на амбулаторне лікування за виконання двох вимог одночасно. Рівень насичення крові киснем (SpO2) має бути більше або дорівнювати 94% при диханні пацієнтом киснем, низький потік повинен бути 3-5 літрів на хвилину, а також наявним має бути кисневий концентратор, який забезпечує потік до 8 літрів. Також пацієнту сімейний лікар має пояснити правила використання та обслуговування концентратора.

«Тобто якщо пацієнт вже не потребує при певних показниках такої стаціонарної допомоги, але потребує кисневої підтримки, він може бути виписаний додому під спостереження сімейного лікаря і за наявності в лікарській амбулаторії концентратора, який забезпечить йому певну кисневу підтримку в домашніх умовах», – пояснила Садов'як.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі