• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Держрегуляторна служба припинила видачу бланків ліцензій єдиного зразка

Вилучено з «Моїх новин»

Видані раніше бланки залишаються в обігу. Але після їх повного використання ліцензії видаватимуться у паперовому вигляді на аркушах формату А4

Держрегуляторна служба припинила видачу бланків ліцензій єдиного зразка

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Тернопільська ДФС роз'яснила, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня одержання відповідних документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови.

Згідно зі ст. 18 Закону №481 для ліцензування діяльності використовуються бланки ліцензій єдиного зразка, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Замовлення бланків ліцензії єдиного зразка, їх постачання, ведення обліку і звітності щодо витрачання таких бланків здійснюється Державною службою з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

При цьому, у зв’язку з набранням чинності з 28.06.2015 р. Закону про ліцензування видів господарської діяльності, змінились основні підходи до регулювання відносин у сфері ліцензування видів господарської діяльності. Зокрема, запроваджено необов’язковість оформлення ліцензії, як документа у паперовому вигляді, що призвело до втрати необхідності існування бланків ліцензій єдиного зразка. Тобто Державною службою з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва припинено видачу бланків ліцензій єдиного зразка.

Таким чином, в обігу залишаються раніше видані бланки ліцензій єдиного зразка до їх повного використання після чого ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами видаються органами ліцензування у паперовому вигляді на аркушах формату А4.

Усі новини на тему>>>

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДФC у Тернопільській області

Рубрика: Держрегулювання/Ліцензії і дозволи

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Ліцензії і дозволи»