Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Розпочато прийом документів на фінансову допомогу фермерам

Мінагрополітики повідомило про початок прийому документів за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам»

Для зручності на сайті Укрдержфонду (udf.gov.ua) розроблено зручний інтерфейс, де є вся інформація, що стосується подачі документів: від контактів до зразків документів.

Як роз'яснив Міністр аграрної політики  Т. Кутовий, новаціями цього року, які реалізовуються в рамках стратегії «3+5» є:

  • збільшення розміру підтримки з 250 тис. грн до 500 тис. грн,
  • збільшення терміну прийому заявок від фермерських господарств з 15 до 30 днів.

Пріоритет надаватиметься  фермерам, які обробляють не більше 500 гектарів, здійснюють закладення багаторічних насаджень, виробляють органічну продукцію. 

«Також ключовим для нас є мінімізація корупційних ризиків, тому при розподілі коштів ми тісно співпрацюємо з громадськими організаціями, зокрема, цього року в регіональних комісіях Асоціація фермерів та приватних землевласників матиме п’ять представників, а всеукраїнська комісія складатиметься з представників ВГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», ГС «Аграрний союз України», ВГО «Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів», Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України та Федерації органічного руху України. Тобто, по суті, при прийнятті рішень кому надати допомогу, громадськість матиме більшість голосів» - додав Т. Кутовий. 

Джерело
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Сільське господарство , Фінансова допомога

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?