• Посилання скопійовано

Мінекономіки запустило сайт щодо реформи дерегуляції

Сайт має спростити комунікацію між державою та бізнесом: він містить форму зворотного зв’язку для підприємців, за якою вони можуть лишити відгук про ухвалені зміни та запропонувати нові

Мінекономіки запустило сайт щодо реформи дерегуляції

Запрацював новий сайт, який відображатиме повну інформацію про перебіг, досягнення та цілі реформи дерегуляції. Розповідає Мінекономіки.

Сайт має спростити комунікацію між державою та бізнесом: він містить форму зворотного зв’язку для підприємців, за якою вони можуть залишити відгук про ухвалені зміни та запропонувати нові.  

“Профільна Міжвідомча робоча група переглянула вже більше тисячі регуляторних інструментів для бізнесу. І рушієм продовження реформи мають бути саме ідеї та озвучені вголос потреби бізнесу. Новий сайт дерегуляції має покращити взаємодію влади та підприємців”, - зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

Новий сайт розробляється в межах проєкту EU4business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), що реалізується Ecorys у консорціумі з GIZ, BRDO та Civitta. 

Нагадаємо, в Україні триває реформа дерегуляції роботи підприємців. Щоби спростити умови ведення бізнесу, у січні 2023 року Уряд створив Міжвідомчу робочу групу з дерегуляції, яка вже переглянула 1025 регуляторних інструментів для бізнесу. З них 235 рекомендовано скасувати, 537 – спростити. Станом на 12 грудня скасовано вже 100 інструментів. 

До робочої групи, співголовою якої є Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко, увійшли, зокрема, представники міністерств економіки, цифрової трансформації, захисту довкілля та природних ресурсів, юстиції, фінансів, регуляторної служби. До роботи МРГ залучено експертів Офісу ефективного регулювання, Центру економічного відновлення, Центру економічної стратегії, EasyBusiness,  проєкту  EU4business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", проєкту USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»