Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Чи подавати уточнюючу форму №1ДФ, якщо донарахували премію за попередній квартал? Відповідають податківці

ДФСУ надала роз'яснення щодо подання уточнюючої форми №1ДФ у разі, якщо відбулося донарахування премії за попередній квартал

"Вісник. Офіційно про податки"

Ситуація 1. Працівнику у звітному місяці донараховано премію за попередній квартал, яку не було відображено у формі №1ДФ. Як виправити помилку: подати уточнюючу форму №1ДФ?

Об’єктом оподаткування ПДФО є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. Нараховані доходи у звітному місяці оподатковуються у сукупності та за ставками, визначеними у ст. 167 ПКУ (18%), крім доходів, зокрема, спадщини, для яких нормами Кодексу передбачено інші ставки.

Отже, суми донарахувань (преміальні виплати за попередні періоди (квартал)) відображаються у формі №1ДФ у тому кварталі, у якому проводиться їх нарахування. Тобто у такому випадку уточнюючу форму №1ДФ подавати не потрібно.

***

Читайте також: 

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
1-ДФ , Звітність , ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?