• Посилання скопійовано

Крапки, коми та інші розділові знаки у даті виписування податкової накладної

Чи проставляються крапки, коми та інші розділові знаки в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання (постачання (оплати))» податкової накладної?

Згідно з п. 3 Порядку №1379 податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Дата виписування податкової накладної заповнюється цифрами у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті виписування податкової накладної не проставляються.

Відповідно до п. 12.1 вищезазначеного Порядку до графи 2 податкової накладної вноситься дата виникнення податкового зобов’язання у продавця, тобто здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, згідно з вимогами п. 187.1 ст. 187 ПКУ.

Оскільки Порядок №1379 має чіткі вимоги до заповнення дати виписування податкової накладної, то інші дати, які зазначаються у податковій накладній, додатку 1 до податкової накладної, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, слід заповнювати в аналогічному порядку без розділових знаків.

 

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»