ДФС у Львівській області у листі від 06.09.2017 р. №1837/ІПК/13-01-12-01-10 зазначила, що реквізит "повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи", який віднесено до складу обов'язкових, має відповідати формулюванню у статутних документах та не повинен містити інших даних.
Водночас помилки в реквізитах, визначених абзацом 11 п. 201.1 ПКУ (крім коду товару згідно УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.
Основною ідентифікацією платника ПДВ є його індивідуальний податковий номер. Індивідуальний податковий номер слугує для ідентифікації сторін господарських операцій.
Отже, якщо ІПН платника зазначений правильно, а в найменуванні платника допущена незначна помилка ("м'яке Г" замість "твердого "Ґ"), така помилка не може бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.
***
Читайте також: