• Посилання скопійовано

Як заповнювати та подавати нову форму Таблиці даних для розблокування ПН?

ДФС у Дніпропетровській області повідомило, що платник ПДВ має право подати до ДФС таблицю даних платника ПДВ за встановленою формою. Наразі її затверджено у додатку 3 до Порядку №117

Як заповнювати та подавати нову форму Таблиці даних для розблокування ПН?

Як заповнювати Таблицю?

Нових правил щодо заповнення не встановлено, оскільки нова форма співпадає зі старою.

Як й раніше, у таблиці даних платника ПДВ зазначаються:

  • види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
  • коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником ПДВ;
  • коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016–2010), що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником ПДВ.

До того ж таблиця даних платника ПДВ подається із поясненням. У ньому зазначається діяльність із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника ПДВ.

 

Як розглядаються Таблиці

Таблиця даних платника ПДВ із поясненнями розглядається комісіями регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після дня її отримання.

Комісії регіонального рівня приймають рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника ПДВ, яке протягом операційного дня стає доступним платнику ПДВ в Електронному кабінеті.

Усі останні зміни з ПДВ
у вашій поштовій скриньці!

Нова тематична розсилка від редакції. Ви точно нічого не пропустите

Підписатись

Хочете подивитись, як це виглядає?

У рішенні про неврахування таблиці даних платника ПДВ в обов’язковому порядку зазначається причина такого неврахування.

Таблиця даних платника ПДВ враховується ДФС в автоматичному режимі.

Якщо до контролюючого органу надійшла податкова інформація, що свідчить про надання платником ПДВ недостовірної інформації, в таблиці даних платника ПДВ, яка була врахована, в тому числі в автоматичному режимі, комісії контролюючих органів мають право прийняти рішення про неврахування таблиці даних платника ПДВ.

Якщо таблиця даних платника ПДВ була врахована відповідно до п. 35 Порядку, після прийняття комісією регіонального рівня рішення про неврахування цієї таблиці даних платника ПДВ така таблиця даних платника ПДВ в подальшому підлягає розгляду відповідно до п. 32 Порядку.

 

Доля врахованих Таблиць у 2017 році

Якщо таблиця даних платника ПДВ врахована ДФСУ з 1 липня 2017 року, в подальшому реєстрація ПН та РК в ЄРПН з операцій, зазначених у таблиці даних платника ПДВ, не підлягає зупиненню.

Не вказали податківці, що ці Таблиці можуть відмінити регіональні комісії ДФС. Але трактувати норми податківці із кожної області можуть по-різному. Тому краще запастися індивідуальною консультацією від податківців.

 

І наостанок - про формат Таблиці

 Таблиця даних подається платником ПДВ в електронній формі.

Окремо дніпропетрівські податківці зауважили, що ДФС постійно розміщує на своєму офіційному веб-сайті відомості щодо засобів електронного зв’язку ДФС, якими може подаватися таблиця даних платника ПДВ.

Про формат, який наразі затверджено для подання Таблиці, у повідомленні не йдеться. Ми про це зазначати тут

Нагадаємо, що 23 березня 2018 року ДФС оприлюднила:

Докладніше про це читайте тут>>

На підставі: ДФС у Дніпропетровській області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»