Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Нарешті доопрацювали: у платників ПДВ з'явилася технічна можливість зареєструвати ПН/РК на суму перевищення

Право платників ПДВ зареєструвати ті ПН та РК, які були відображені в декларації і сформували показник ƩПеревищ, незважаючи на відсутність ліміту реєстрації, існує в ПКУ вже два роки. Але лише зараз ДФСУ заявила, що СЕА ПДВ допрацьовано для такої можливості

З 01.08.2018 року доопрацьовано СЕА ПДВ в частині обрахунку суми податку, на яку платник ПДВ має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН з урахуванням вимог п. 200-1.9 ПКУ. Про це повідомила прес-служба ДФСУ.

Зауважимо, що про таке заплановане доопрацювання податківці недавно розповідали в індивідуальній консультації від 27.06.2018 р. №2885/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Далі у повідомленні ДФСУ зазначено, що для  практичного застосування п. 200-1.9 ПКУ застосовано дані, зазначені платниками податку у декларації з ПДВ за звітний (податковий) період червень 2018 року в рамках декларування ПДВ за новими формами, з урахуванням змін, внесених наказом Мінфіну від 23.03.2018 р. №381.

Платники податків мають право зареєструвати у порядку, визначеному абзацом першим п. 200-1.9 ПКУ, тільки податкові накладні виключно за звітні періоди, в яких виникло таке перевищення (ƩПеревищ).

Отже, податківці прив'язують розшифровку цього показника ΣПеревищ в декларації, яку подавали за червень, до можливості реєстрації ПН/РК на суму даного показника (правда, підрахованого податківцями).

Нагадуємо також, що в ІТС «Електронний кабінет» платникам в режимі реального часу надано доступ до сервісів системи електронного адміністрування ПДВ.

***

Читайте також:

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ , Податкова накладна , Реєстрація , ПДВ-рахунки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 18

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?