Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Актуальні зміни щодо ПДВ: свіжий інформаційний лист від ДПСУ

У новому інформаційному листі №14 від ДПСУ йдеться про те, як змінилися правила складання ПН/РК з 3 липня 2020 року. А також на які коди УКТ ЗЕД посилатися тим, хто користується пільгою для ввезення та постачання електромобілів

Черговий, 14-й випуск інформаційного листа від ДПСУ присвячений змінам в адмініструванні ПДВ, пов’язаним з набуттям чинності Закону України «Про Митний тариф України» від 4 червня 2020 року №674-IX, з урахуванням вимог Податкового кодексу України.

У листі ви дізнаєтеся:

Завантажити інфолист можна тут.

Але, зверніть увагу! В тексті листа є така інформація:

«Для правильної класифікації товарів платниками, органами державної влади та суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності наказом Державної митної служби України від 1 липня 2020 року №234 було затверджено Перехідні таблиці від УКТ ЗЕД версії 2012 року до УКТ ЗЕД версії 2017 року. Цей документ доступний за посиланням».

Насправді ж це посилання веде до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, затвержених наказом ДМС від 14.07.2020 р. №256.   

Перехідні таблиці ви можете знайти на нашому сайті.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 10

Новини по темі

Консультації по темі