Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Внесено зміни до Порядку відрахування до держбюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами

Відповідна постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до 31 грудня 2018 року

Зміни до пункту 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями внесено постановою КМУ від 09.08.2017 р. № 601.

Встановлено, що частина чистого прибутку (доходу), що відраховується державним підприємством “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів” до державного бюджету за відповідний період, визначається у розмірі 40% за умови спрямування ним 35% чистого прибутку (доходу) від своєї діяльності на модернізацію та закупівлю обладнання, в тому числі для персоналізації паспортів громадян України для виїзду за кордон та паспортів громадян України у формі пластикової картки типу ID-1, що містить безконтактний електронний носій. Використання 35% чистого прибутку (доходу) підлягає щоквартальному державному фінансовому аудиту.

Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до 31 грудня 2018 року.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
КМУ
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?