Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Чи виникають різниці при амортизації вартості незавершених капітальних інвестицій?

Основні засоби підлягають амортизації в бухобліку. А платники податку на прибуток їх амортизують ще і з метою оподаткування. Та якщо йдеться про незавершені капітальні інвестиції, чи призводить це до коригування фінрезультату? Консультує ДФС

ДФС в ІПК від 10.04.2019 р. №1540/6/99-99-15-02-02-15/ІПК пояснила, що незавершені капітальні інвестиції не є основними засобами, обліковуються в окремій групі, а також їх вартість не підлягає амортизації.

Тому оскільки незавершені капітальні інвестиції (незавершене будівництво) не належать до основних засобів, то різниці, які визначаються за ст. 138 ПКУ, за такими активами у платника не виникають.

***

Читайте також: Переоцінили об'єкт незавершеного будівництва: вплив на податок на прибуток

 

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Амортизація , Будівництво , Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?