• Посилання скопійовано

Якими документами можна підтвердити статус нерезидента як бенефіціара?

Документами, що підтверджують статус бенефіціарного (фактичного) отримувача (власника) доходу, можуть бути будь-які документи, які підтверджують фактичне право особи на такі доходи

Якими документами можна підтвердити статус нерезидента як бенефіціара?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що чинне законодавство не встановлює форму єдиного документа, що підтверджує статус контрагента як бенефіціарного (фактичного) отримувача (власника) доходу, який повинна мати особа на момент виплати.

Документами, які підтверджують статус бенефіціарного (фактичного) отримувача (власника) доходу, можуть бути будь-які документи, які підтверджують фактичне право особи на такі доходи (зокрема, але не виключно, ліцензії, патенти, договори, документи або правочини, що підтверджують право власності на активи (цінні папери, інше майно або майнові права), внесення інвестицій (правочини або платіжні документи), офіційні листи компетентних органів).

Джерело: ДПС у Кіровоградській області

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»