Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Заповнення колонки 5 декларації збору за місця для паркування транспортних засобів

Який порядок заповнення колонки 5 «Кількість днів провадження діяльності із паркування транспортних засобів» податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів?

Порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів визначений ст. 266 р. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ). Підпунктом 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 р. ХІІ ПКУ визначено, що ставки збору встановлюються за кожен день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі від 0,03 до 0,15 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Форму податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010 р. №1014, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 січня 2011 р. за №35/18773. Заповнюючи колонку 5 «Кількість днів провадження діяльності із паркування транспортних засобів», платник збору за місця для паркування транспортних засобів повинен зазначити фактичну кількість днів, у які ним провадилася діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, за квартал (півріччя, три квартали, рік) відповідно.

Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Збір за паркування , Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?