• Посилання скопійовано

Уточнююча форма №1ДФ за минулі роки: за які періоди можна подати?

Подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. №1-ДФ за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів), Податковим кодексом не передбачено

Уточнююча форма №1ДФ за минулі роки: за які періоди можна подати?

На цьому наголошує ДФС у Волинській області, посилаючись на інформацію в "ЗІР" (категорія 103.25).

Податківці нагадують: якщо платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

 Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлені.

 Контролюючий орган (крім випадків, визначених п. 102.2 ПКУ) має право самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків у випадках, визначених ПКУ, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, – за днем її фактичного подання.

Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов’язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов’язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов’язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

Новини на тему:

 - ДФС про особливості виправлення помилок у формі №1ДФ;

 - Подаємо уточнюючий розрахунок за формою №1ДФ;

 - Заповнення форми №1ДФ: покрокова інструкція та зразок від ДФС.

Аналітика від Дт-Кт: практичні випадки заповнення форми №1ДФ (для передплатників) 

Джерело: ДФС у Волинській обл.

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»