• Посилання скопійовано

Алкогольно-тютюнову звітність за липень необхідно подати не пізніше 9 серпня

Таку звітність подають суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на види діяльності, пов’язані з виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Алкогольно-тютюнову звітність за липень необхідно подати не пізніше 9 серпня

Про це нагадує ДФС у Одеській області.

Звіти складаються окремо за кожний місяць та подаються до 10 числа місяця, що настає за звітним, з перенесенням граничного строку на перший робочий день, якщо 10 число припадає на вихідний або святковий день.

Отже, алкогольно-тютюнову звітність за липень 2016 року слід подати до 9 серпня включно (від ред.)

Звітність приймається за основним місцем обліку суб'єкта господарювання в органах фіскальної служби в електронній формі.

Податківці вкотре зауважують, що наказом Мінфіну №49 не передбачено подання уточнюючих звітів. Про це ДФС зазначила також тут і тут.

А за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень.

Більш детально з особливостями заповнення звітності про обсяги виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів можна ознайомитися тут:

Аналітика від Дт-Кт (для передплатників): алкогольно-тютюнова звітність;

 - Заповнюємо алкогольно-тютюнову звітність: запитання та відповіді від ДФСУ;

 - Виправляємо помилки в алкогольно-тютюновій звітності: рекомендації ДФС;

 - Подання алкогольно-тютюнової звітності у разі відсутності/наявності кількох ліцензій;

 - Відображаємо в алкогольно-тютюновій звітності повернення товару або вибуття, не пов’язане з реалізацією;

 - Коли алкозвітність вважається поданою з недостовірними відомостями;

 - Порядок заповнення Звіту за формою №1-РА;

 - Які дані включаються до алкогольно-тютюнових звітів за формами №2-РС, №1-ОА и №1-РА .

Нагадуємо, що Держрегуляторна служба звернулась до Мінфіну з вимогою щодо скасування подання звітів за формами №1-РТ та №1-РА. У разі невиконання її рішення дія Наказу №49 буде зупинена на початку вересня 2016 року. Докладніше >>>

Окрім того, у ВРУ зареєстровано кілька законопроектів, якими пропонується виключити суб’єктів роздрібної торгівлі з переліку тих, кому необхідно подавати щомісячний звіт про обсяги торгівлі. Докладніше про це тут і тут.

Автор: «Дебет-Кредит»

На підставі: ДФС в Одеській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»