ДФСУ у підкатегорії 101.23 ресурсу "ЗІР" зазначила, що у випадку виправлення платником податку помилок у рядках поданої раніше декларації, в результаті чого збільшується раніше задекларована сума бюджетного відшкодування (рядок 20.2), у додатку 3 та додатку 4, які подаються у складі уточнюючого розрахунку, відображаються вартісні показники (сума збільшення), які відповідають даним з колонки 6 рядка 20.2 уточнюючого розрахунку.
У випадку виявлення помилки у додатку 4 до раніше поданої декларації з ПДВ в реквізитах банківського рахунку, платник податку зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок, графи 4 та 5 якого мають однакові показники, графа 6 відповідно нульове значення показника, до якого додати додаток 4 в якому заповнюються виправлені реквізити банківського рахунку, період та задекларована сума бюджетного відшкодування.
***
Як виправити помилку, допущену в додатку 3 та/або додатку 4 до декларації з ПДВ - читайте також у роз'ясненні податківців тут>>
Коли та як складати та подавати уточнюючий розрахунок до декларації з ПДВ? Коли та в якому розмірі доведеться сплачувати штраф за виправлення помилки? Відповіді на ці питання Ви знайдете в аналітиці від Дт-Кт.
Помилки, допущені у декларації з ПДВ, бувають різні. Тому наводимо перелік інших корисних новин на цю тему:
- ДФС про сплату податкових зобов’язань за уточнюючими розрахунками з ПДВ
- Виправляємо помилки в додатку 2 до декларації з ПДВ
- Яка сума має бути зазначена в службовому полі рядка 19.1 уточнюючого розрахунку до декларації з ПДВ
- Виправляємо помилку в додатку 1 до декларації з ПДВ