Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Що там із внесенням відомостей про бенефіціарів до ЄДР? Все ще нічого :(

Станом на 27 листопада так і не з’явився ні проект, ні наказ Мінфіну щодо форми структури власності. Тож поки не має й обов’язку щодо подання інформації щодо бенефіціарів до ЄДР. Чекаємо далі

Нагадаємо, що з 28 квітня за новим Законом про фінмоніторинг юрособи зобов’язані повідомляти про своїх кінцевих бенефіціарів.

Але така інформація має подаватися до ЄДР тільки разом з формою структури власності. Протягом трьох місяців з дня набрання чинності про затвердження форми та змісту структури власності всі юрособи мають подати/уточнити/оновити інформацію про кінцевих бенефіціарних власників. 

Ще 27 липня Мінфін повідомив, що відбулась робоча нарада з питань затвердження форми та змісту структури власності юридичних осіб

Але станом на 27 листопада так й не з’явився ні проект, ні наказ Мінфіну.

Зауважимо, що після його появи наказ має пройти всі стадії реєстрації та офіційного опублікування. І тільки після цього він набере чинності та дасть старт компанії з оновлення інформації про власників в ЄДР (реєстрації кінцевих бенефіціарів та подання структури власності).

Тобто станом на 27 листопада у юросіб ще не виникло обов'язку подавати відомості до ЄДР!

Про появу наказу та подальші дії юросіб ми розповімо після його затвердження.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Статутний капітал , Електронний документ , Реєстрація , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 9

Новини по темі

Консультації по темі