Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Хто повинен реєструвати акцизний склад: зберігач чи поклажодавець пального? 

Підприємство є платником акцизного податку на підставі пп. 212.1.15 ПКУ. Усі нафтопродукти знаходяться на зберіганні у підприємства-зберігача. Кому потрібно реєструвати акцизні склади в СЕАРП: поклажодавцю чи зберігачу? 

Працівниця звільняється протягом декрету: як розрахувати компенсацію за невикористану відпустку?

Працівниця, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, звільняється. Як розраховується сума компенсації за невикористану відпустку, яка накопичувалася до виходу співробітниці у декретну відпустку? 

Під час автоперевезень водій потрапив в аварію, а товар замовника згорів: як обліковувати? 

Скористалися послугами автоперевізника по Україні. Під час перевезень водій потрапив в аварію, а товар згорів. Якими документами така подія відображається в обліку? 

Відшкодування звільненим працівником вартості пального: що з акцизним податком? 

Чи виникає у підприємства об'єкт оподаткування акцизним податком за операцією компенсації звільненим працівником вартості невикористаного бензину та чи підпадає ця операція під дію Закону №2628? 

Нарахування та оподаткування зарплати практиканта 

Як нараховується зарплата практиканта? Що є базою ЄСВ та чи потрібно донараховувати ЄСВ до мінімальної зарплати? Як здійснюється виплата зарплати учням? Як відображати початок та закінчення виробничої практики у таблиці 5 Звіту про ЄСВ?  

Працівника переведено на повну ставку: чи буде зміна базового місяця для розрахунку індексації?

Як порахувати індексацію станом на травень 2019 р. для працівника, якого прийнято на роботу 13.08.2018 р. з окладом 13 542 грн та зайнятістю 92,5% (14 640 грн при 100% окладу), якщо в листопаді 2018 р. у нього збільшився оклад до 14 640 грн за рахунок збільшення зайнятості до 100%?

Скарга на контрагента, який вчасно не реєструє РК до ПН

Покупець оплатив рахунок двічі (друга оплата є помилковою). Отримувач коштів повернув покупцю зайво отриману оплату. На помилкову оплату було складено ПН, а на повернення коштів – РК. Покупець не бажає реєструвати РК. Як можна подіяти на такого покупця згідно з нормами ПКУ?

Оплата праці охоронця: як правильно розрахувати?

Оклад працівника складає 2 420 грн. Обліковий період – місяць. Індивідуальна норма робочого часу у квітні - 156 годин. Фактично відпрацьовано 48 годин (з них за графіком 23, з яких 4 години святкові). 16 годин нічних (20% тарифної ставки). Як розрахувати оплату праці працівнику?

Проїзні картки для працівників: як обліковувати та які наслідки в оподаткуванні?

Комунальне підприємство щомісяця придбаває проїзні картки (трамвай-тролейбус) для виконання працівниками їх трудових обов’язків. Як обліковувати такі картки? Чи оподатковується їх вартість ПДФО, ВЗ та ЄСВ?

Поштові витрати: як обліковувати?

Як на підприємстві облікувати та списувати поштові марки, якщо кошти за них були перераховано на рахунок «Укрпошти», а перелік відправлених рекомендованих листів було оплачено працівником власними коштами (є фіскальний чек)?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Консультації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі