Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

Нацбанк поширить вимоги щодо переказу готівки на операторів поштового зв'язку

Нацбанк має намір поширити вимоги щодо здійснення операцій із приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу на операторів поштового зв’язку

Національний банк України розповідає, що він має намір поширити вимоги щодо здійснення операцій із приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу на операторів поштового зв’язку, які отримали ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків (далі – ліцензія на переказ).

Відповідні зміни містить проект постанови Правління НБУ «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року №42» (далі – Проект), що пропонується для громадського обговорення.

Наразі питання щодо здійснення операцій із приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу регулюються постановою Правління НБУ від 12.02.2013 р. №42 «Про врегулювання питань щодо приймання готівки для подальшого її переказу», норми якої поширюються на:

  • банки;
  • небанківські фінансові установи, які відповідно до законодавства України отримали ліцензію на переказ і є платіжними організаціями та/або учасниками платіжної системи;
  • комерційних агентів банків – юридичних осіб, які уклали агентські договори з банками.

Аналіз регуляторного впливу цього Проекту. 

Зауваження та пропозиції до Проекту приймаються до 01 травня 2019 року на поштову та електронні адреси Національного банку України.

Поштова адреса: управління регулювання платіжних систем Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Електронна адреса: 22SPRA@U0H0, Nataliia.Sukhovetska@bank.gov.ua

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Банки , Готівка , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?