• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Втручання у роботу незупиненого обладнання під час виробничого процесу: які ризики для працівників?

Вилучено з «Моїх новин»

Очищення механізмів потрібно здійснювати лише після повного зупинення, відключення від живлення та блокування повторного пуску. Експлуатувати обладнання тільки за наявності справних огороджень і захисних кожухів, що унеможливлюють доступ до небезпечних зон

Втручання у роботу незупиненого обладнання під час виробничого процесу: які ризики для працівників?

Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці розповідає, що для того щоби запобігти випадкам виробничого травматизму під час експлуатації механізмів, устаткування, обладнання під час трудового процесу на підприємствах:

забороняється ручне очищення, регулювання та втручання у роботу устаткування та обладнання під час їх роботи.

Очищення механізмів здійснювати лише після повної зупинки, відключення від живлення та блокування повторного пуску.

Експлуатувати обладнання тільки за наявності справних огороджень і захисних кожухів, що унеможливлюють доступ до небезпечних зон.

Забезпечувати регулярний технічний огляд транспортних механізмів, особливо приводних вузлів та зон, де можливе затягнення.

Інструктувати працівників щодо безпечних методів роботи з конвеєрами та іншими механізмами.

Використовувати належні засоби індивідуального захисту – щільно прилягаючі рукавиці та спецодяг, який не може бути захоплений рухомими частинами.

Організовувати роботу так, щоб мінімізувати потребу у ручному втручанні, застосовувати механізоване очищення чи спеціальні інструменти.

Пам’ятайте: втручання в роботу незупиненого обладнання – це завжди підвищена небезпека.

Безпека починається з повного знеструмлення, використання огороджень та суворого дотримання правил експлуатації!

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»