Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

При шестиденці з нормою 36 годин на тиждень фактично працюємо не більш як 35 годин: роз'яснення від Мінсоцполітики

Фахівці Мінсоцполітики нагадали норми тривалості щоденної роботи, коли робочий тиждень має 6 днів

Коментар до листа Мінсоцполітики від 22.03.2018 р. № 457/0/101-18/284

Якщо тижнева норма робочого часу працівника становить 36 годин на тиждень, а сам робочий тиждень триває 6 днів, скільки годин має тривати робочий день такого тижня? Думаєте, кожен день по 6 годин? Не вгадали.  

Тривалість щоденної роботи протягом тижня треба розподілити таким чином: з понеділка по п'ятницю - 6 годин, у суботу - 5 годин. Такого висновку дійшли фахівці Мінсоцполітики у коментованому листі. І ось чому. 

На тих підприємствах, де за характером виробництва та умовами роботи запровадження п'ятиденного робочого тижня є недоцільним, встановлюється шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем. 

Щодо перших п’яти днів (наприклад, понеділок-пятниця) ситуація досить проста. При шестиденному робочому тижні тривалість щоденної роботи не може перевищувати 6 годин при тижневій нормі 36 годин і (частина друга статті 52 КЗпП). Отже, у понеділок-пятницю працюємо по 6 годин.  

А ось щодо роботи напередодні вихідного дня – тут існує спеціальне правило. Напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин (ст. 53 КЗпП). Отже, у суботу працюємо лише 5 годин. 

Також нагадаємо, тривалість робочого дня слід скорочувати на одну годину напередодні святкових і неробочих днів (ч. 1 ст. 53 КЗпП), незважаючи чи працівник працює 5-денний робочий тиждень чи 6-денний.

Що ж виходить за таких умов? Людина відпрацьовує лише 35 годин на тиждень, хоча планувалося, що це буде 36 годин. Хіба це не порушення?  Фахівці Мінсоцполітки  вважають, що ні, адже статтею 52 КЗпП забороняється лише перевищення зазначеної тривалості роботи.

Виходить, оскільки така тривалість робочого дня встановлена КЗпП, а тривалість робочого тижня – домовленістю між роботодавцем та працівниками, саме ці 35 годин і будуть фактичною нормою тривалості робочого часу за таких умов.  

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?