Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Як навчати водія правилам охорони праці?

Керування автотранспортним засобом не належить до робіт підвищеної небезпеки, однак роботи, пов’язані з управлінням наземним транспортом, включені до переліку робіт, де є потреба у професійному доборі

Держпраці у Волинській області нагадує, що згідно із Законом «Про охорону праці» працівники, зайняті на роботах з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, повинні щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно- правових актів з охорони праці (НПАОП).

Відповідно до п. 1.3 Правил №964 навчання і перевірку знань з питань охорони праці працівників підприємств, які організовують або здійснюють роботи на автомобільному транспорті, проводять згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

Керування автотранспортним засобом не належить до робіт підвищеної небезпеки, однак роботи пов’язані з управлінням наземним транспортом, включені до переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, затвердженому наказом Міністерства охорони здоров’я, Держнаглядохоронпраці.

Пунктом 4.1 Типового положення передбачено, що посадові особи та інші працівники, зайняті на роботах, зазначених у Переліку № 263, проходять щорічне спеціальне навчання і перевірку знань відповідних НПАОП.

Джерело
Держпраці у Волинській області
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Охорона праці , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?