• Посилання скопійовано

Воїни матимуть переваги під час влаштування на державні посади

Одним зі стимулів для тих, хто нині захищає Батьківщину, має стати перевага в разі участі в конкурсі на державні посади. Арахамія планує зареєструвати відповідний законопроєкт

Воїни матимуть переваги під час влаштування на державні посади

На сьогодні у лавах Сил оборони України є не лише професійні військові, а й висококваліфіковані фахівці в абсолютно різних сферах. Тож одним зі стимулів для тих, хто нині захищає Батьківщину, має стати перевага в разі участі в конкурсі на державні посади.

Про це заявив народний депутат, голова парламентської фракції «Слуга Народу», член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

«Я планую зареєструвати законопроєкт, відповідно до якого ті люди, які воювали, мали б пріоритетне право обіймати державні посади. Аналогічна норма діє, наприклад, в Ізраїлі. Мені здається, що це буде стимулом для наших хлопців, які перебувають на фронті», - сказав парламентарій.

Він також додав, що зараз на посаду міністра освіти і науки пропонується Оксен Лісовий - військовослужбовець ЗСУ, який воює у складі 95 ОДШБр.

«Мені дуже приємно, що в Україні нарешті почалися призначення на вищі державні посади людей, які мають бойовий досвід. Сподіваюся, ця практика надалі буде тільки поширюватися», - зазначив політик.

Нагадаємо, що Оксен Лісовий - кандидат філософських наук, доцент, директор Національного центру «Мала академія наук України», лауреат Державної премії України в галузі освіти, Заслужений працівник освіти України.

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»