• Посилання скопійовано

Переміщення без згоди працівника: чи можливо?

Переміщення має бути оформлене наказом роботодавця на підставі доповідної записки керівника структурного підрозділу. Однак роботодавець не має права переміщати працівника на роботу, протипоказану йому за станом здоров’я

Переміщення без згоди працівника: чи можливо?

Працівниця закладу торгівлі, яку роботодавець нещодавно перевів до іншого району міста, поцікавилася, чи були правомірними його дії.

Посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області роз’яснили, що, оскільки працівниця продовжує виконувати ту ж роботу, тільки в іншому структурному підрозділі, це було не переведення, а переміщення. Відповідно до статті 32 Кодексу законів про працю України, не вважається переведенням на іншу роботу й не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, в установі, організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або обладнанні в межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором. Переміщення має бути оформлене наказом роботодавця на підставі доповідної записки керівника структурного підрозділу. Однак роботодавець не має права переміщати працівника на роботу, протипоказану йому за станом здоров’я.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»