• Посилання скопійовано

Затверджено форму Типового договору про створення та функціонування індустріального парку

Наказ Мінекономрозвитку від 15.04.2013 р. № 386

Затверджено форму Типового договору про створення та функціонування індустріального парку

Наказом від 15.04.2013 р. № 386 Мінекономрозвитку затвердило форму Типового договору про створення та функціонування індустріального парку.

Документ затверджено відповідно до частини 4 ст. 21 Закону «Про індустріальні парки», яка встановлює, що форма типового договору про створення та функціонування індустріального парку затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері інвестиційної діяльності.

Договір про створення і функціонування індустріального парку укладається між ініціатором створення і вибраною згідно із Законом юрособою, яка після підписання договору набуває статусу керуючої компанії.

Строк договору про створення та функціонування індустріального парку встановлюється в межах строку, на який створено індустріальний парк. Термін може бути змінений за згодою сторін в межах строку, на який створено індустріальний парк. Після закінчення терміну договору він може бути продовжений на строк, визначений сторонами.

Джерело: ЮРЛІГА

Рубрика: Право і відповідальність/Договірні відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Договірні відносини»