• Посилання скопійовано

Увага! Порядок формування плану-графіка планових перевірок ДФС - у новій редакції!

Мінфін виклав у новій редакції Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків

Увага! Порядок формування плану-графіка планових перевірок ДФС - у новій редакції!

Мінфін наказом від 26.03.2018 р. №386 (зареєстрований в Мін'юсті 18.04.2018 р. за №465/31917) вніс зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, затвердженого наказом Мінфіну від 02.06.2015 р. №524виклавши його в новій редакції.

Причина таких змін пов'язана з приведенням процедури формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків у відповідність до чинного законодавства - Податкового та Митного кодексів.

Цей Порядок розроблений з метою забезпечення єдиного підходу до формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків. У ньому прописано структуру плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків та порядок відбору до нього платників податків.

Уточнено, що річний план-графік для документальних планових перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства України, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, складатиметься відповідно до вимог статті 77 ПКУ.

План-графік документальних планових перевірок щодо дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, у тому числі своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів, складається з квартальних планів-графіків відповідно до вимог статті 346 МКУ.

Як і раніше, план-графік документальних планових перевірок на поточний рік має бути оприлюднений на офіційному веб-сайті ДФС до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Оновлення річного плану-графіка здійснюватимуться у разі його коригування.

Проекти річних планів-графіків мають бути складені територіальними органами ДФС не пізніше 1 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки, квартальних планів-графіків - не пізніше 20 числа останнього місяця поточного кварталу засобами інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС.

Окрім того, у новому Порядку прописано перелік ризиків господарської діяльності платників податків та їх поділу за ступенями до вимог ПКУ та МКУ.

З текстом Порядку можна ознайомитися за посиланням>>

Докладно про всі зміни читайте а аналітиці від редакції: Дізнайтеся, чи прийдуть до вас податківці на планову перевірку. Оновлено критерії відбору.

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Станом на 22.05.2018 року не опублікований.

***

Читайте також:

2039 ФОП перевірять податківці у 2018 році. Оновлено план-графік планових перевірок ДФСУ.

Зустрічайте! Травневе оновлення плану-графіку планових перевірок ДФСУ на 2018 рік.

Оновлені плани податкових перевірок за інші періоди дивіться тут:

Плани перевірок на 2018 рік інших держорганів дивіться у довіднику>>  

Автор: «Дебет-Кредит»

На підставі: ДФСУ

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024159
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 466
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 8146
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024163
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459