• Посилання скопійовано

Як працювати з Єдиним державним реєстром судових рішень?

До Реєстру вносяться судові рішення Верховного Суду України, вищих спеціалізованих, апеляційних та місцевих судів. Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу

Як працювати з Єдиним державним реєстром судових рішень?

Е-суд у своєму Телеграм-каналі навів правила роботи з Єдиним державним реєстром судових рішень.

У повідомленні йдеться про те, що Єдиний державний реєстр судових рішень (Реєстр) – автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.

До Реєстру вносяться судові рішення Верховного Суду України, вищих спеціалізованих, апеляційних та місцевих судів – вироки, рішення, постанови,ази, ухвали, окремі ухвали (постанови) суду, що ухвалені (постановлені) судами у кримінальних, цивільних, господарських справах, у справах адміністративної юрисдикції, у справах про адміністративні правопорушення.

Але до Реєстру не включають ті судові рішення, які містять інформацію, що є державною таємницею. 

Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному вебпорталі судової влади України. База даних Реєстру містить інформацію довідкового характеру.

З початку функціонування Єдиного державного реєстру судових рішень і дотепер адміністратором було знеособлено майже 115 мільйонів судових рішень.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Судова практика

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Судова практика»