Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Как правильно отразить в декларации по НДС бюджетное возмещение?

Налоговики остановились на особенностях отражения в декларации по НДС бюджетного возмещения

ДПС у м. Києві звертає увагу платників, якими прийнято рішення про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, на недопущення помилок під час заповнення додатку 4 (Д4) до декларації з податку на додану вартість та уточнюючого розрахунку з метою коректного відображення інформації в Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, який щоденно формується та оприлюднюється на офіційному вебпорталі Міністерства фінансів України.

Під час заповнення рядків податкової декларації та додатку Д4 до неї, форми та порядок заповнення яких затверджені наказом Мінфіну від 28.01.2016 р. №21 слід перевірити відповідність даних зазначених в рядках 20.2.1 та 20.2.2 декларації та даних додатку Д4 в частині відповідності задекларованих сум бюджетного відшкодування ПДВ.

Крім того, у випадку виправлення платником податку помилок у рядках поданої раніше декларації, в результаті чого збільшується раніше задекларована сума бюджетного відшкодування (рядки 20.2.1 або 20.2.2), у додатку Д4 до декларації, який подається у складі уточнюючого розрахунку, відображаються вартісні показники (сума збільшення), які відповідають даним з колонки 6 рядків 20.2.1 та 20.2.2 уточнюючого розрахунку.

Джерело
ГНС в г. Киеве
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , НДС , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме