Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Минфин планирует ввести упрощенную таможенную декларацию

Минфин обнародовал проект изменений в Порядок заполнения таможенных деклараций на бланке единого административного документа

15 квітня 2021 року Мінфін оприлюднив на своєму сайті проєкт свого наказу «Про затвердження Змін до Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа» (завантажити). 

Переглянути проєкт змін>>>

Метою прийняття проєкту наказу є актуалізація правил заповнення митних декларацій, а також реалізація положень щодо спрощеної митної декларації. Зокрема, проєкт наказу передбачає:

  1. впровадження правил заповнення спрощеної митної декларації, як це передбачено Законом «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів»;
  2. внесення змін до правил заповнення граф 24 та 28 митної декларації з метою надання можливості зняття операцій з валютного контролю при поверненні товарів, що переміщувались зі здійсненням грошових розрахунків, а також поміщенні товарів у митний режим переробки на митній території України;
  3. оновлення правил при заповненні митних декларацій у зв’язку з новоприйнятими нормативно-правовими актами, усунення окремих неточностей.

У разі затвердження цей наказ набере чинності через 15 днів з дня його офіційного опублікування. А поки що зауваження і пропозиції до змісту проєкту наказу можна надавати у письмовій та електронній формі за адресами: 

  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, е-mail: [email protected]
  • Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: [email protected]

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Таможня , ВЭД , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме