Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

Новости от «Дебета-Кредита» – теперь в Viber!

Редакція запустила новинний канал у Viber. Як завжди оперативно, зрозуміло і тільки найголовніше... Приєднуйтесь!


Звісно, ви знаєте, що актуальні новини від редакції можна читати не лише на сайті, а й у вашій поштовій скриньці, підписавшись на пуш-повідомлення, на Фейсбуці, у найбільшому в Україні Телеграм-каналі для бухгалтерів ...і навіть у Інстаграмі.

І ось тепер редакція запустила свій новинний канал у Вайбер. Як завжди оперативно, зрозуміло і тільки найголовніше... Тож якщо вам зручно дізнаватись бухгалтерські новини саме у такий спосіб – приєднуйтесь, будемо раді!

В злежності від того, з якого пристрою ви зараз працюєте (смартфон чи комп`ютер), є два варіанти підписатись на новини від «Дебету-Кредиту» у Viber.

***

1) Якщо ви читаєте ци новину з телефона, достатньо просто перейти за посиланням:

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ VIBER
зі смартфону

2) А якщо ви зараз за комп`ютером чи ноутбуком, то включіть камеру вашого смартфону і наведіть на QR код, наведений нижче. Вам буде запропоновано перейти за посиланням. Один клік - і ви вже підписані!

 

На зв`язку!
Ваш «Дебет-Кредит»

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Электронный «Дебет-Кредит»

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 46

Новости по теме