Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

16 июля Государственную таможенную службу зарегистрировали в ЕГР

Государственная таможенная служба 16 июля получила регистрацию как юрлицо в ЕГР на основе документов, представленных главой ГТС Максимом Нефедовым

Міністерство фінансів України на своїй сторінці у Facebook повідомили наступне.

Державна митна служба України зареєстрована!

Сьогодні ДМС отримала реєстрацію як юридична особа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій на основі документів, поданих Головою ДМС Max Nefyodov.

Cлужба отримала код ЄДРПОУ 43115923, що знаходиться за адресою: вул. Дегтярівська, 11г, у м. Києві.

Через те, що конкурс на керівника ДМС тривалий час був заблокований, процес створення ДМС розпочався пізніше, ніж податкової, тому всі процеси тепер потребуватимуть прискорення.

Наступними етапами у побудові нової митниці стануть затвердження структури та штатного розпису Служби, створення територіальних органів ДМС, переведення працівників, не менше 30%, із ДФС в нову Службу. Після цього Кабмін зможе прийняти розпорядження про покладання обов'язків від Державної фіскальної служби на ДМС.

Новій Митній Службі - Бути!

***

Читайте також:

Джерело
Министерство финансов Украины
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Таможня , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме