Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Школьники Киева не будут учиться летом

В Минобразовании не планируют продолжать обучение столичных школ летом

Дистанційне навчання у Києві не переривалось, канікули були у ті терміни, коли мали бути, тому школи столиці не планують продовження навчання у перший місяць літа.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів Юрій Кононенко, начальник головного управління шкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

«У Міністерстві зараз немає інформації про те, що заклади освіти ухвалюють рішення про продовження роботи у червні», – сказав Кононенко.

Але у деяких регіонах може йтись про продовження навчання:

«Особливо це стосується регіонів ближче до заходу України. Оскільки там дійсно була ситуація, що канікули оголошувались понаднормово. 

За законом, в Україні навчальний рік починається 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня.»

***

Читайте також: Увага! Окремим школярам планують продовжити навчальний рік до липня

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Общественное радио
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , Обучение , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме