Главная Все новости Госрегулирование Законы и подзаконные акты

Законопроект №1210 будет существенно откорректирован, – Гетманцев

Согласно позиции Гетманцева, законопроект №1210 должен быть обновлен наполовину

«РБК-Україна» розповідає, що нововведення в скандальному законопроекті №1210 є набагато суворішими, ніж мають бути. Таку думку висловив голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Ми згодні з бізнесом і з експертами – приблизно наполовину законопроект повинен бути оновлений у частині запропонованих норм», – сказав він.

За словами Гетманцева, законопроект буде суттєво відкоригований, починаючи від ставок рентних платежів на видобуток залізної руди і закінчуючи BEPS.

Крім того, як нагадав представник «Слуги народу», до другого читання в законопроект буде внесено поправку щодо підвищення рентних платежів на видобуток марганцевих руд.

«Якщо ми сьогодні приймемо законопроект, то у нас буде два тижні на внесення правок, а потім ще час на їх обговорення», – сказав він.

Як повідомлялося, законопроектом №1210 пропонується не тільки підвищити рентну плату за видобуток залізної руди з 8% до 10%, але і збільшити нижній поріг рентабельності залізорудної сировини з 14-25% до подвійної облікової ставки НБУ – сьогодні це 33%. Також пропонується в якості бази для оподаткування брати вартість товарної продукції (в т.ч. концентрату, агломерату, окатишів) із вмістом Fe62-68% замість вартості видобутої руди з вмістом Fe16-30%.

Нагадаємо, керівник практики податкових та юридичних послуг PwC Україна В'ячеслав Власов заявив, що екстремальне зростання податкового навантаження на залізорудні компанії, пов'язані галузі та надходження від їх діяльності буде мати негативний ефект у разі прийняття податкового законопроекту №1201.

Підписуйтесь на нову безкоштовну розсилку від редакції «Податкова реформа-2020»

***

Читайте також:

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Госрегулирование / Законы и подзаконные акты
Теги:
НКУ , Законопроекты , Налоговая реформа -2020

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме