• Посилання скопійовано

«Єдинник» хоче змінити види госпдіяльності: в які строки подати заяву?

Фізособа-«єдинник» ІІІ групи у разі зміни видів господарської діяльності протягом кварталу повинна подати заяву про внесення змін до реєстру платників ЄП не пізніше останнього дня кварталу відбуття таких змін

«Єдинник» хоче змінити види госпдіяльності: в які строки подати заяву?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує щодо термінів подання ФОПом – платником ЄП третьої групи заяви про внесення змін до реєстру платників ЄП у разі зміни видів господарської діяльності.

Платники єдиного податку у разі зміни відомостей, внесених до реєстру платників єдиного податку, мають надати заяву, до якої, зокрема, включаються відомості про зміну видів господарської діяльності (пп. 298.3.1 ПКУ).

Абзацом першим п. 298.6 ПКУ визначено, що у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Враховуючи зазначене та для забезпечення відображення у реєстрі платників єдиного податку достовірної інформації про види господарської діяльності фізична особа – підприємець – платник єдиного податку третьої групи у разі зміни видів господарської діяльності протягом податкового (звітного) періоду повинна подати заяву про внесення змін до реєстру платників єдиного податку не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Докладніше можна ознайомитись за посиланням.

Джерело: ДПС у Херсонській області

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ФОП на єдиному податку»