Головна Усі новини Суспільство і життя Політика

Мін'юст навчить міністерства писати нормативні акти «по-британськи»

Нормотворчість державних органів мусить перейти до нових стандартів, які працюють в інших європейських країнах (наприклад у Великій Британії)

Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська під час зустрічі з керівниками юридичних служб державних органів, приуроченій до Дня юриста, - повідомляє «Закон і Бізнес».

На думку чиновника, цей перехід мусить бути поступовим, щоб забезпечити системність змін.

У планах Мінюсту та Кабміну переробити нормотворчу функцію органів влади так, щоб зробити законодавство зрозумілішим для будь-якого громадянина.

Також Малюська повідомив про те, що у минуле підуть перевірки стану систематизації законодавства, стану виконання правової роботи та висновки на кадрові призначення керівників юридичних служб.

Очільник відомства наголосив на потребі створення професійної спільноти юристів-державних службовців та юристів юридичних служб. «Це потрібно в тому числі для того, аби статус юриста на державній службі був високим, такий юрист мав хорошу репутацію та конкурентну заробітну плату. Юристи – ключові особи органів влади, тому важливо, щоб їхні вплив і значення підкріплювалися метою роботи, яка полягає, між іншим, у тому, щоб робити документи зрозумілими людям», – наголосив керівник Мін’юсту.

Джерело
Закон&Бізнес
Рубрика:
Суспільство і життя / Політика
Теги:
Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі