Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність до даних Єдиного реєстру податкових накладних. Внесення відомостей, що містяться у податковій накладній, до Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється відповідно до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1246. У Вашому випадку необхідно ще раз перевірити правильність заповнення податкової накладної. Щоб конкретно встановити причини відмови у реєстрації цієї податкової накладної, її необхідно бачити. Для цього Вам необхідно звернутися до податкового органу за місцем реєстрації.
Кого позивати до суду в разі неправомірної відмови в реєстрації податкової накладної в ЄРПН
Кого позивати до суду в разі неправомірної відмови в реєстрації податкової накладної в ЄРПН? В електронній квитанції про відмову написано, що вона видана Державною податковою службою України.
Рубрика: Оподаткування/ПДВ
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати