Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Графу 1 розділу Б розрахунку коригування до податкової накладної, складеної за "старою"формою, заповнювати не потрібно

До 01.04.2016 р. податкові накладні не містили графи «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується». А отже, у разі складання розрахунку коригування до податкової накладної, складеної за "старою"формою, графа 1 розділу Б розрахунку коригування не заповнюється

ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.07) нагадує, що у графі 1 розділу Б розрахунку коригування зазначається «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується». 

До 01.04.2016 р. податкові накладні складались за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 22.09.2014 р. № 957, яка не містила графи «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується».

Тому, на думку податківців, у разі складання розрахунку коригування до податкової накладної, складеної за формою, затвердженою Наказом № 957, графа 1 «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується» розділу Б розрахунку коригування не заповнюється.

Докладніше про складання розрахунків коригування до податкових накладних у різних випадках, на прикладах від «ДК», читайте тут>>>

Про коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту у декларації з ПДВ на підставі розрахунку коригування, читайте в аналітичній статті від редакції >>

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?