Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Виплата лікарняних після звільнення не є порушенням

Надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду працівникові після звільнення не буде порушувати норми КЗпП

ФСС по ВПТ в письме  от 12.01.2015 г. № 8-37-17  напомнили, что статьей 116 КЗоТ предусмотрено, что при увольнении работника выплата всех сумм, которые предназначены ему от предприятия, учреждения, организации, осуществляется в день увольнения. Если работник в день увольнения не работал, то указанные суммы должны быть выплачены не позже следующего дня после предъявления уволенным работником требования о расчете.         

Выплата пособия по временной нетрудоспособности осуществляется за счет средств Фонда. Сумма выплаты не относится к средствам предприятия, ее выплата осуществляется на основании Закона № 2240. Поэтому предоставление материального обеспечения за счет средств Фонда работнику после увольнения не будет нарушать нормы КЗоТ.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Лікарняні , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?