Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Зміни в оплаті праці - 2019 для держслужбовців

Мінімальний розмір посадового окладу спеціаліста районного рівня не може бути меншим ніж два прожиткові мінімуми для працездатних осіб (3524 грн)

З 1 січня 2019 року набрали чинності норми Закону «Про державну службу» щодо впорядкування структури оплати праці державних  службовців.

По-перше, обмеження розміру премії становить 30%, що дасть змогу посилити роль посадового окладу як основної складової частини заробітної плати.

По-друге, фонд преміювання становить 20% загального фонду посадових окладів за рік, що також зменшує ризики суб’єктивізму.

По-третє, мінімальний розмір посадового окладу спеціаліста районного рівня не може бути менше двох прожиткових  мінімумів для працездатних осіб (не менше 3524 грн).

Крім того, положеннями Законом «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачено встановлення керівниками додаткових стимулюючих надбавок працівникам до кінця поточного року як більш стабільних виплат у порівнянні з щомісячними преміями.

Таким чином, НАДС у співпраці із заінтересованими органами та соціальними партнерами вжито всіх необхідних заходів щодо реалізації передбачених Законом «Про державну службу» норм з питань оплати праці державних службовців, а також недопущено їх подальше відтермінування.

Джерело
Національне агентство України з питань державної служби
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Трудові відносини , Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі