• Посилання скопійовано

Переміщати працівника можна без його згоди: розʼяснення від Держпраці

Якщо істотні умови праці не змінилися і працівниця виконує ту саму роботу, тільки в іншому структурному підрозділі у тій самій місцевості, це було не переведення, а переміщення

Переміщати працівника можна без його згоди: розʼяснення від Держпраці

Працівниця поцікавилася у посадовців управління інспекційної діяльності у Запорізькій області, чи мав роботодавець право перевести її з однієї крамниці до іншої без її згоди.

Інспектори роз’яснили: якщо істотні умови праці не змінилися і працівниця виконує ту саму роботу, тільки в іншому структурному підрозділі у тій самій місцевості, це було не переведення, а переміщення. А воно відповідно до статті 32 Кодексу законів про працю України згоди не потребує. Проте для роботодавця доцільно оформити переміщення працівника відповідним наказом.  

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»