• Посилання скопійовано

Звільнення працівника з роботи під час відпустки: коли можна, а коли - ні

Звільнення з ініціативи працівника є можливим, а ось з ініціативи підприємства - ні

Звільнення працівника з роботи під час відпустки: коли можна, а коли - ні

Держпраці у Чернівецькій області нагадує, що згідно зі ст.  40 КЗпП – «Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу» - звільнення працівника у період його тимчасової непрацездатності, а також у період перебування працівника у відпустці, не допускається.

Це правило не поширюється лише на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації.

Законодавство забороняє звільнення працівника під час його відпустки або тимчасової непрацездатності лише при розірванні трудового договору з ініціативи роботодавця.

А звільнення у зв'язку з розірванням такого договору з ініціативи працівника, а також у деяких випадках припинення трудового  договору в цей період є можливим.

Можливість звільнення під час відпустки за ініціативою самого працівника окремо передбачено ст. 3 Закону  «Про відпустки» - «Право на відпустки у разі звільнення» - так звана відпустка з наступним звільненням.

Джерело: Держпраці у Чернівецькій області

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»