Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

13 жовтня буде скорочений робочий день

14 жовтня є святковим та неробочим днем – День захисників і захисниць України. А отже, напередодні, 13 жовтня, робочий день при 40-годинному робочому тижні буде скорочено на 1 годину

Згідно зі ст. 73 КЗпП, у 2021 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться, зокрема, 14 жовтня – День захисників і захисниць України.

При цьому за ст. 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи працівників (крім працівників, зазначених у ст. 51 КЗпП) скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. Напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин.

Тобто у середу, 13 жовтня, робочий день при 40-годинному робочому тижні буде скорочено на 1 годину

Крім того, розпорядженням КМУ №1191-р Уряд рекомендував роботодавцям перенести робочий день з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня. У такому разі цього тижня будемо мати чотири вихідні поспіль - з 14 по 17 жовтня. Про це ми також раніше повідомляли тут.

Дні роботи банківської системи переносяться з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня. Про це читайте тут.

Якщо ж під час тривалих вихідних ви раптом скучите за роботою або вам просто захочеться щось цікаве почитати, рекомендуємо добірку з 13-ти найпопулярніших матеріалів редакції за вересень. А про усі новації жовтня читайте тут>>

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Суспільство , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі