• Посилання скопійовано

Мобінг на роботі: наслідки для роботодавця

Кожен роботодавець зацікавлений створити здорову атмосферу та організувати робочі процеси так, щоби мобінг припинявся відразу при зародженні. Інакше роботодавець ризикує зіпсувати собі ділову репутацію

Мобінг на роботі: наслідки для роботодавця

Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці розповідає, що у разі якщо мобінг призвів до ушкодження здоров’я працівника, то це є підставою для відшкодування такому працівнику витрат на лікування. Якщо ж мобінг призвів до моральних страждань і вимагає від працівника додаткових зусиль для організації свого життя, то з роботодавця може бути стягнута моральна шкода на користь такого працівника.

Крім того, за мобінг працівника на роботі передбачено також адміністративну відповідальність:

  • за перше правопорушення – штраф на громадян від 850 до 1700 грн, або 20 - 30 годин громадських робіт; на фізичних осіб - підприємців, посадових осіб – від 1700 до 3400 грн, або 30 - 40 годин громадських робіт;
  • за друге порушення протягом року або коли мобінг вчинено групою осіб – штраф на громадян від 1700 - 3400 грн, або 30 - 50 годин громадських робіт; на фізичних осіб - підприємців, посадових осіб – від 3400 - 6800 грн, або 40 - 60 годин громадських робіт.

***

Читайте також:

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»