• Посилання скопійовано

Заробітна плата не за основним місцем роботи інваліда: що з ЄСВ?

ДФС роз’яснила нарахування ЄСВ на суми нарахованої зарплати не за основним місцем роботи інваліда

Заробітна плата не за основним місцем роботи інваліда: що з ЄСВ?

Податківці у листі від 09.06.2016 №12816/6/99-99-13-02-03-15 нагадують, щобазою нарахування єдиного внеску для роботодавців є сума нарахованої кожній застрахованій особі зарплати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у т.ч. в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону від 24.03.1995 р. №108/95-ВР "Про оплату праці", та сума винагороди фізособам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Тож, єдиний внесок для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди, як за основним, так не за основним місцем праці, встановлюється у розмірі 8,41%. 

Підставою для застосування зазначеного розміру єдиного внеску є завірена копія довідки з акта огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності.

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»