Податківці у підкатегорії 301.04ресурсу «ЗІР» зауважили, що у разі подання до банку одночасно із грошовим чеком та/або платіжним дорученням, та/або іншими розрахунковими документами на виплату заробітної плати за відповідний період документального підтвердження раніше сплаченого ЄСВ або оригіналу довідки-розрахунку, погодженого з контролюючим органом, банк має видати суму, зазначену в грошовому чеку, та/або виконати платіжне доручення або інший розрахунковий документ (п. 4 Порядку №453).
Документальним підтвердженням раніше сплаченого ЄСВ є розрахункові документи (документи на переказ готівки) про перерахування ЄСВ (у тому числі з поточного рахунку, відкритого в іншому банку), в яких у реквізиті «Призначення платежу» платник зазначив період, за який заробітна плата нарахована, а банк платника заповнив реквізит «Дата виконання».
Отже, у разі погодження контролюючим органом довідки-розрахунку на виплату заробітної плати з від'ємним значенням рядка 5 «Сума єдиного внеску, яка зазначається в розрахунковому документі, та підлягає перерахуванню (р. 2 + р. 3 - р. 4)», банк приймає таку довідку-розрахунок до виконання за умови документального підтвердження сплаченого ЄСВ.
***
Читайте також:
- Невиїзд за борги з ЄСВ, регресивна шкала та інші масштабні зміни – у законопроекті від Мінсоцполітики
- Бажаєте добровільно сплачувати ЄСВ: куди подавати заяву?
- За вересень 2018 р. роботодавці можуть сплатити ЄСВ до 22 жовтня включно — роз'яснення від ДФС
- ДФСУ нагадує строки сплати ЄСВ за IV квартал 2018 року
- Особливості заповнення таблиці 5 нового Звіту з ЄСВ — у запитаннях та відповідях від ПФУ