Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

Данные о бенефициарных собственниках: как правильно заполнить?

Узнайте 9 августа БЕСПЛАТНО на online-конференции

Сумніваєтеся в правильності заповнення даних про бенефіціарних власників або ж зовсім не знаєте, як правильно заповнити? 

Розвіємо всі сумніви та навчимо, як це зробити!  

Поспішайте на безкоштовну online-конференцію «Зарплата, ПДВ, прибуток: виправляємо помилки у звітах та подаємо бенефіціарів з першого разу».

Вже 9 серпня о 10:00 Ви маєте можливість дізнатися про:

  • Бенефіціари: як та коли подати інформацію, оновити та виправити її.
  • Помилки, що впливають на податок на прибуток: способи виправлення у декларації.
  • ПДВ-помилки минулих періодів: особливості заповнення уточнюючої ПДВ-звітності.
  • Виправлення сумових і несумових помилок: як відобразити в зарплатній звітності.
  • Як виправити помилки у зарплатній звітності за період до 01.01.2021.

До того ж після реєстрації на Вас чекає подарунок, а саме брошура «ТОП-6 прикладів виправлення помилок у зарплатній звітності». Також під час трансляції гарантовано отримайте ексклюзивний відеокурс «Зарплатні помилки: механізми виправлення» та брошуру «Адміністративна і кримінальна відповідальність бухгалтера та керівника», яка знадобиться у роботі кожному бухгалтеру!

Тетяна Мойсеєнко, Сергій Дробоття, Ірина Губіна та Олександр Смирнов – найкращі лектори-експерти чекатимуть на Вас, щоб поділитися цінними знаннями за найгарячішими темами!

Не зволікайте – реєструйтеся!

***

Ще більше новин і аналітики від редакції «Дебет-Кредит» щодо подання інформації про кінцевих бенефіціарних власників: терміни, важливі нюанси, проблеми та штрафи – читайте за посиланням.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Реклама , Вебинар , Бенефициары

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме